Puckon 2009 - Program sobota
Wpisał Widłak   
poniedziałek, 16 marca 2009 20:34

Witam,

 

Czas na drugą garść niusów, co i kiedy mniej więcej będzie się działo. Dalej podtrzymujemy, że program będzie płynny czyli może się przesuwać godzinowo.

 

Sobota 18 kwietnia

 

10:00 -LARP Dżangol Spida - czyli przeróbka Jungle Speeda na 16+ osób.

12:00 - Karton Network - przygotowana przez Kubę z Olsztyna, szalona kartonowa gra, gdzie dzielne teamy będą walczyły o stację na księżycu.

15:00 - Tron Wszechglutodzierżcy - terenówka w orkowo-goblińskich klimatach. Proste zasady, lasu kilogramy czyli klasyczny typ gier Puckonu. Opis by Vino.

18:00 - LARP Szlachecki - na razie pod takim roboczym tytułem umieszczam tu LARPa z gęstą intrygą przygotowaną i opracowaną przez Karolinę Ż.

21:00 - Turniej Prelegencki - czyli pokaż jakim jesteś twardzielem w opowiadaniu bzdur w taki sposób by inni Cię słuchali a nie zorientowali się co mówisz.

22:00 - Gra terenowa "O jeden most za daleko" - czyli nasza wisienka na torcie. Duża gra terenowa z elementami fabuły przygotowywana przez sztab ludzisk. Klimat drugiej wojny światowej, ofensywa radziecka na terenach Pomorza. Będą wybuchy, będą emocje, będzie walka i dobra zabawa.

Grubo po północy - jeżeli siły będą i pogoda dopisze, to w tym miejscu wstawcie sobie wspólne ognisko.

 

Pozdrawiam,

Widłak