Schronisko overload!

Wpisał SDek / środa, 16 maja 2012 20:02

Puckon jednak za mocno trzyma się kocyka i dlatego jesteśmy zmuszeni wprowadzić pewne obostrzenia.

Zgłoszenie się przed konwentem za pomocą formularza zgłoszeniowego jest OBOWIĄZKOWE! Jeśli się nie zgłosisz to jest naprawdę duża szansa na to, że nie wejdziesz na konwent. Zwyczajnie możesz nie mieć miejsca do spania. Jesteśmy w tej kwestii ŚMIERTELNIE POWAŻNI!

Zostało nam dosłownie klika ostatnich miejsc do spania (oczywiście są to miejsca „klasy W”, czyli na podłodze). W Schronisku Łowców jesteśmy jedynie gośćmi i dlatego MUSIMY dostosować się do zasad tam panujących. Dla chętnych jest możliwość spania we własnym namiocie, jednak nie zwiększa to maksymalnej ilości uczestników (cała reszta infrastruktury sanitarno-kuchenno-organizatorskiej po prostu tego nie wytrzyma).

Dlatego kto pierwszy ten lepszy! Chcesz mieć pewność, że miejsca dla Ciebie nie zabraknie? Wysyłaj zgłoszenie już teraz, zanim zrobię to inni! Osoby, które wybrały przedpłatę i jeszcze nie zapłaciły prosimy o jak najszybszą wpłatę lub potwierdzenie, że na 100% przyjedziecie!

Jedyny wyjątek robimy dla osób, które przyjeżdżają na jeden dzień konwentu, ale nie zostają na noc – szczegóły w dziale akredytacja.

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na polnocy.