Podsumowanie spotkania organizacyjnego

Wpisał Vino / czwartek, 12 kwietnia 2012 21:01

Czołem!

Należy się wam relacja "na chłodno" z wtorkowego spotkania. Było sporo ludzi, sporo śmiechu i sporo pomysłów jak tym razem uszkodzić puckonowców i puckonówy. Przeszła idea gry dojściowej, także jeśli chcecie wziąć w niej udział stawcie się w Strzebielinie w chwili, gdy dojeżdża tam nasza oficjalna SKMka.

Wyklarowała się również ekipa tworząca Aliena. Przez najbliższe tygodnie będziemy testować nasze pułapki na niewinnych zwierzątkach (przerażonych i trzęsących się ze strachu) - wszystko po to, żeby na samej grze - cytując za Jarkiem Psikutą - "wasze mózgi wysłały smsa do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach".

W Sobotę natężenie programowe będzie znaczne - tylko czasami przewidujemy chwilkę na odsapnięcie. Niedziela planowana na zombie trybie - jak zwykle zresztą.

Z związku z potrzebą wspólnej pracy twórczej powstaje programowe TAJNE forum, na którym będziemy obgadywać nasze illuminackie plany zdobycia świata. Loża "Wielki Wschód Kaszub" rytu Szkockiego Rektyfikowanego zaczyna mroczną działalność.

W celu zapewnienia sobie udziału w tym elitarnym zgromadzeniu należy napisać maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając swój forumowy login. A tymczasem musicie zadowolić się forum ogólnym Puckonu 2012.

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na polnocy.