Czego się spodziewać po Puckonie 2012?

Wpisał SDek / sobota, 31 marca 2012 22:40

Ja większość z Was wie, każdy Puckon jest trochę inny i za każdym razem staramy się zrobić coś nowego.  Tym razem zmienia się dość sporo, więc do dzieła. Zaczynamy jak zwykle od d…rugiej strony.

Czego nie będzie?

Zamulania! Jeden, ogromny i potężny terenówkowy blok programu + Vino z dziką pasją zaganiający puckonowców na gry, to najlepsza recepta na to zjawisko.

Nie będzie też ASG. Dlaczego? Nie pasuje nam do koncepcji imprezy (o tym dalej). Do tego dochodzą sprawy finansowe, problem z zapewnieniem replik dla wszystkich etc. Nie zdziwcie się jednak, jeśli podczas gry dostaniecie okulary ASG, w końcu świat jest okrutny. A air soft w szerszym wymiarze, być może powróci jesienią.

Co na pewno będzie?

Dużo typowo puckonowych punktów programu z Alienem i CTFem na czele. Oldschool, ale na pewno podrasowany. Więcej dowiecie się już za kilka dni. Na razie szczegółowy program osiągał wersję 0.85c i podoba nam się coraz bardziej.

Za dużo uczestników – też jesteśmy w szoku, ale z tym jakoś damy sobie radę. Dlatego tutaj wielka prośba do Was. Akredytujcie się wcześniej! Dlaczego?
Porzecze ma tyko 38 miejsc noclegowych + kolejne 30-40 na podłogach, a potem to już tylko czary z mleka zostają. Dajcie więc nam więc szansę na przygotowane dla Was noclegu!
Pamiętajcie jeszcze o tym, że im wcześniej tym niższa akredytacja, a pierwsze 38 jest premiowane własnym łóżkiem (w sumie to zostało tylko jakieś 20 sztuk)!
Koszulki! Tym razem jeszcze więcej wzorów, kolorów, a nawet różne kroje. Jeśli chcecie koszulkę, albo dowolny inny ciuch z logo Puckonu to też im wcześniej tym lepiej, więcej w dziale Akredytacja. Planujemy też polary - jeśli jesteście zainteresowani polarem piszcie!

Jakoś w okolicy świąt planujemy spotkanie organizacyjno-programowe. Jeśli macie ochotę pomóc nam w organizacji to zapraszamy! Szczegóły podamy po weekendzie, jak tylko V wróci ze słoneczniej Hiszpanii.

Tyle na dziś. A tymczasem zapraszam do działu akredytacja!

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na polnocy.