A już za chwilę Puckon ;)

Wpisał SDek / czwartek, 12 maja 2011 22:18

Puckon 2011Do rozpoczęcia konwentu zostały już tylko godziny. Przestaję już powoli ogarniać ilość maili, zgłoszeń i telefonów, ale to akurat dobrze świadczy - o konwencie przynajmniej ;P. Dziś rozpakowując paczki od kurierów stwierdziłem, że jesteśmy przygotowani jak na demonstrację pod ambasadą USA - megafony, flagi USA (w wiadomym celu) i do tego cała masa dziwnego sprzętu.

Generalnie konwent wygląda na ogarnięty - będziemy tylko musieli przewieść ogromną ilość sprzętu do Porzecza, ale to akurat nic strasznego. Nie wiem jak to się dzieje, ale każdy kolejny konwent idzie dużo łatwiej ;)

Godzinę temu Kula odebrał koszulki, które przyjechały od Olka ze Szczecina - swoją drogą strasznie pozytywnie zakręcony gość, będziecie go mogli poznać w Porzeczu. I z koszulkami jest właśnie niespodzianka, ale to niespodzianka, więc dowiecie się na miejscu ;P

Fin i cały samochód ASG czeka w Katowicach na to, aby z samego rana ruszyć w naszą stronę.

W sumie to nie wrzuciłem tylko info o jeepie - Czyja to kwesta?, bo miała pójść ankieta do Was na temat gry. Mam nadzieję, że Mirage mi za to głowy nie urwie, a ankietę dostaniecie obowiązkowo przy akredytacji za to. Ha! Taki będę sprytny!

Z ciekawych przekroczyliśmy już 50 zgłoszeń, także Ci co się jeszcze nie zgłosili niech szykują się na spanie na podłodze, a Ci co zgłosili się do końca kwietnia (przez formularz zgłoszeniowy oczywiście) mają ŁÓŻKA GWARANTOWANE.

Pogoda pogroziła dziś palcem, ale weekend zapowiada się znośnie. Niemniej jednak spróbujcie przekonać swojego Boga/bogów/nimfy wodne/zaprzyjaźnione foki i krasnale ogrodowe to może będzie jeszcze lepiej ;)

Do zobaczenia w Porzeczu!

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na północy