Puckon coraz bliżej

Wpisał SDek / niedziela, 24 kwietnia 2011 23:09

Puckon 2011Puckon 2011 zbliża się coraz większymi krokami. Przygotowania powoli wchodzą w kolejną fazę, czyli zakupy i kompletowanie sprzętu. A będzie tego tym razem trochę, w końcu Wietnam sam się nie zrobili ;) Rekonesans w zeszły weekend wypadł bardzo dobrze - była masa śmiechu i kwaśnych pomysłów, aż strach się bać co z tego wynikie.

Dopinamy teraz sprawy programowe - w niedzielę będziecie mieli okazję zagrać w Sontball, a najlepiej stworzyć drużynę i wystartować w turnieju "sędziowanym" przez poczciwego trola.  Tymczasem Vino wymyśla kolejne gry, a ja coraz częściej się zastanawiam jak damy radę je zmieścić w programie, na szczęście część pomysłów zostaje przeniesiona na Hardkon, a tam już na pewno znajdzie się czas.

Przybywa też akredytacji, nawet zapowiadają się całe rodziny. Zaczęliśmy my nawet myśleć o darmowej akredytacji dla dzieci, a w zasadzie zostaliśmy naprowadzeni na ten temat, ale to już dłuższa historia ;)

Do druku poszła też pierwsza partia konwentowych koszulek. Jak na razie Waszym zdecydowanym faworytem jest wzór z jednorożcem i to we wszystkich dostępnych kolorach. Pamiętajcie, że koszulki z własnym nickiem można zamówić tylko do końca kwietnia!

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na północy