Fools Day, yesterday

Wpisał Kula / sobota, 02 kwietnia 2011 02:40

Puckon 2011 - Akredytacja1 kwietnia się skończył i jak każdy szanujący się portal internetowy przyznajemy się do drobnego artu, który udało nam się wczoraj popełnić. Otóż sprzedaliśmy Wam wczoraj dwie informacje i jedna z nich nie jest prawdziwa.

Na wniosek całkiem licznej grupy z Was, wystrzelanych wydatkami na Pyrkon, zdecydowaliśmy się na przedłużenie promocyjnej akredytacji. Zamiast do wczoraj, aż do 17 kwietnia (bo przecież nie do 10) opłata za uczestnictwo w najbliższym Puckonie wynosi 59 PLN. Dodatkowo, każdy kto przywiezie ze sobą elektryczne ASG dla siebie może liczyć na 10 złotych zniżki! Przy okazji informacja dla planujących przywieść swój sprzęt - używamy tylko biodegradowalnych kulek!

Co się zaś tyczy Kota Jarosława - tak, wiemy jak niepoprawne politycznie jest odgrywanie scena w Tupolewie, na  smoleńskich zgliszczach i robienie sobie żartów z wpływu domowych kanapek z sezamem na losy świata. Słuchajcie, to nie żarty.

To gra - i będzie można w nią pograć.

Na zakończenie, z kategorii "wieści ze świata": jutro noc jeepów organizowana przez GKF, polecamy, wybieramy się, do zobaczenia.

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na północy