Akredytację czas zacząć!

Wpisał SDek / czwartek, 03 marca 2011 19:33

Dziś rusza akredytacja, wprawdzie wszystko, było już na stronie od jakiegoś czasu, ale dziś zaczynamy oficjalnie. Po raz kolejny uruchomiliśmy specjalny formularz, poprzez który możecie zgłosić swój udział w konwencie.

Idąc za ciosem podobnie jak przed poprzednią edycją możecie zamówić koszulkę ze swoim własnym nickiem oraz nazwą klubu/stowarzyszenia/mottem lub po prostu jakiś głupim tekstem. Podobnie jak ostatnio do wyboru jest 12 kolorów i 2 wzory "pleców". Z uwagi na to że koszulki będą robione na nasze specjalne zamówienie, aby je dostać należy się zgłosić najpóźniej do końca kwietnia.

Jak pewnie zauważycie, akredytacja jest 10 złotych wyższa niż rok temu, ale dzięki temu w akredytację wliczone jest min. wypożyczenie ASG, które będzie dostępne podczas gier bez dodatkowych opłat. Sprzętu będzie dużo więcej niż ostatnio, więc na pewno każdy chętny sobie postrzela! Szczegóły w dziale akredytacja.

I jeszcze jedna ważna sprawa, dość nietypowa jak na Puckon. Istnieje możliwość, że wcześniej będziemy musieli zamknąć akredytację, jeśli ilość zgłoszeń przekroczy "magiczną" barierę pojemności schroniska. Na ten moment jest to około 60-70 osób, ale jeśli zgłosicie się wystarczająco wcześnie to miejsca na pewno nie zabraknie - po prostu coś wykombinujemy.  Jenka jeśli będziecie czekać do ostatniej chwili to może być różnie. Chodzi przede wszystkim o przygotowanie miejsc do spania i sprawy sanitarne, a o przygotowaniu gier i reszcie programu nawet nie wspomnę.

Więc nie czekajcie, dział akredytacja już na Was czeka!

Konwentowe koszulki Puckonu 2011

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na północy