Ostatnie szlify w programie

Wpisał SDek / czwartek, 18 listopada 2010 01:04

Harfiarka wraz z wczesną harfą celtyckąPowoli program nabiera ostatecznego kształtu. Wreszcie po przymiarkach ustaliliśmy, że koncert harfiarki Barbary Karlik odbędzie się w niedziele o 10:30 w restauracji Kutter, czyli zaraz po Śniadaniu Mistrzów. Pierwotnie myśleliśmy o koncercie w bunkrach, ale akustyka i temperatura skutecznie pokrzyżowały nam plany. Ale za to koncert odbędzie się w bardzo przyjemnym wnętrzu i co najważniejsze ciepłym.

Zaraz po koncercie planujemy wspólne wyjście do fokarium, w końcu helskie foki też trzeba kiedyś przywitać. Również w niedzielę odbędzie się LARP Kopciuszek, a poprowadzi go Fenran.

Wszystkie zmiany zebrane razem znajdziecie w dziale Program.

Przy okazji wielka prośba do tych, którzy wiedzą że przyjadą, a jeszcze nie wypełnili formularza zgłoszeniowego. Wypełnijcie go czym prędzej, a zaoszczędzicie sobie i nam czasu na akredytacji, a do tego będzie na Was czekał wydrukowany ident!

Z dobrych informacji: Na konwencie nie zabraknie również planszówek, a w zasadzie ogromnego Games Roomu udostępnionego nam dzięki uprzejmości Rebel.pl.

To oczywiście nie wszystko, więc pozostańcie czujni! Czujność i tak bardzo się Wam przyda podczas Gry w Mordercę!