Czas szykować stroje!

Wpisał Kula / wtorek, 16 listopada 2010 17:39

Stroje w klimatach lat 30 i 40If You tend to go crazy, at least try, to look nice.

Nie ma wątpliwości, że wszyscy pokonacie długą i pełną niebezpieczeństw drogę, aby dostać się na zagubiony konwent. Jeśli podejmujecie taki wysiłek, to przecież nie po to, żeby się nie zaprezentować odpowiednio. Jeśli jak zwykle nie chce wam się buszować po odmętach naszej strony internetowej, informujemy w skrócie, że NA PEWNO dobrze będzie zabrać ze sobą:

  • karimatę i białe prześcieradło (jako prześcieradło rozumiemy płachtę z płótna kolorze białym, nie fortte, brzoskwiniowe i z gumką) na LOT WILCZYCY;
  • białą koszulę do SZKOŁY;
  • całe mnóstwo inspiracji i szpejów na BUNKIER HAMLETA, co dokładnie - genialny Fulko opisał na specjalnej podstronie, nawet zdjęcia załączył w opisach strojów w klimatach lat '30 i '40;
  • wojskowe mundury flektarny bojówki glany hełmy - czyli ogólne militaria na kilka różnych gier i terenówek;
  • fantasove kostiumy na gry naszych przyjaciół z Zardzewiałego Topora.

Oprócz tego bezpieczniaki i chociaż okulary ASG, jak ktoś nie ma guna, przyjeżdża wypożyczalnia, acz ilość sztuk broni będzie ograniczona.

No. Postarajcie się. Będzie kamera, będziemy kręcić Wam filmy, a potem szantażować Was że opublikujemy je na tubie, więc jak już będziecie świrować, to przynajmniej wyglądajcie ładnie.