No to mamy program!

Wpisał Kula / niedziela, 07 listopada 2010 16:25

Foka Krysia jest prorodzinna! Promuje oszczędzanie!Nie było łatwo poskładać w sensowną całość kilkanaście LARPów, terenówek i Jeepów przygotowywanych przez najlepszych twórców z całej Polski. Na szczęście udało się - na stronie jest już oficjalny Program imprezy. Od gier ASG rozgrywanych w największym na świecie bunkrze artylerii 406mm, przez Hard SF, militarne terenówki po autorskie LARPy oraz coraz modniejsze Jeepy - w weekend od 19 do 21 listopada 2010 Hel bez wątpienia stanie się LARPową stolicą Polski. Funreal i Zardzewiały Topór z Trójmiasta, Wielosfer z Wrocławia, Noctem z Poznania, Doppelganger z Torunia, wrocławsko - warszawski Argos - szykuje się istny zjazd gwiazd. W bonusie tradycyjny pokaz filmów zombie, koncert harfiarki Barbary Karlik no i Śniadanie Mistrzów, czyli III Nieoficjalne Spotkanie Twórców LARPów - na którym wszyscy zainteresowani tematyką są mile widziani.

Tak, przeczytaliście dobrze. Wynajęliśmy bunkier i kolej wąskotorową. Żeby być precyzyjnym - nawet dwa bunkry, ponieważ w jednym będą rozgrywane gry, zaś w drugim, pieczołowicie odrestaurowanym, gdzie ma siedzibę Muzeum Obrony Wybrzeża, odbędzie się nocne zwiedzanie.

Zapraszamy do działu PROGRAM znajduje się komplet informacji.

Do zobaczenia na Puckonie!

P.S. Do 9 listopada można zamawiać konwentowe koszulki z własną ksywą i w innych kolorach niż klasyczna konwentowa czerń, dlatego waszej uwadze polecamy również dział AKREDYTACJA.