Dojazd do Porzecza

Wpisał SDek / czwartek, 22 marca 2012 07:28

Dla dojeżdżających SKMką zrobiliśmy specjalny dział z rozkładem jazdy i dodatkowymi informacjami. Warto się zapoznać! Więcej w Dojazd SKMką.

Jeśli wybieracie się samochodem to napierw trzeba dojechać drogą krajową nr 6 do miejscowości Strzebielino Morskie (między Wejherowem i Lęborkiem), a potem odbić na Paraszyno (miejscowość znajdywalna w więkości GPS) i dalej na Porzecze. Do tego kierowcy mają do dyspozycji mapę googlowa lub tradycyjną (poniżej - można powiększyć). Jeśli w trakcie będziecie mieli jakieś pytania to śmiał dzwońcie na telefony podane w dziale kontakt.

W podstawowej wersji wygląda to tak, że w Strzebielinie Morskim przejeżdżacie przez tory i jedziecie, aż do końca drogi asfaltowej. Jak się skończy skręcacie w prawo na most nad rzeką Łebą i po bruku pod górę mijając po lewej dworek w Paraszynie. Następnie jak tylko miniecie dworek skręcacie od razu w lewo na drogę gruntową i nią jedziecie już do samego Porzecza (po drodze mijając zabudowania i stawy rybne po lewej stronie). Jak dojedziecie aż do rozwidlenia dróg (jedna jedzie prosto, a druga odbija w prawo i idzie lekko pod górę)  i tu jedziecie prosto i już jesteście na miejscu. Schronisko zobaczycie po prawej stronie.

Jeśli chodzi o GPS to na pewno będzie w nich Strzebielino Morskie, w większości będzie też Paraszyno. Na Porzecze na liczcie - nawet wujek Google nie wie dokładnie odbywa się Puckon :P

Dojazd do Porzecza

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na polnocy.