Nocna strategia

Wpisał Vino / sobota, 16 kwietnia 2011 20:08

Nocna strategia"Strategia to niefabularyzowana gra terenowa o bezwzględnych zależnościach interpersonalnych, bez otwartego systemu walki, z natychmiastowym mechanicznym rozstrzygnięciem starcia typu "only touch". Charakteryzuje się podziałem na dwa zespoły, występowaniem 6 profesji, w swojej podstawowej wersji - z wyróżnieniem profesji wojskowych i cywilnych."

Zapewne tak by wyglądałby opis strategii wielokrotnie odkserowywany przez studentów terenówkoznawstwa. Na szczęście nie musicie go wkuć na pamięć, a jedynie przygotować bojowe ciuchy do wybrudzenia i stawić się do boju w piątkowy wieczór na Puckonie.

Ta klasyczna pozycja rozgrywana od pierwszego Puckonu w tym roku już po raz drugi zostanie rozegrana pod osłoną nocy. Wszystkie profesje zostaną oznaczone światłami chemicznymi. No prawie wszystkie.... Szpieg pozostanie niezauważony. Stawiamy dwie bazy naprzeciw siebie i zaczyna się mordercza, dwurundowa wojna. Wynik będzie zależał głównie od drużynowego zgrania Generała, Pułkowników, Kapitanów, Saperów, Medyka i Szpiega. Emocje gwarantowane!

Tytuł Gry: Nocna strategia
Typ: terenówka
Autorzy: terenówka ludowa
Świat Gry: realny
Strój: do ubrudzenia
Mechanika: strategia
Czas gry: 1,5h
Ilość graczy: 20+

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na północy