Kot Jarosława

Wpisał Kula / czwartek, 31 marca 2011 21:38

LARP + Jeepform - Kot JarosławaZiemia jest na krawędzi zagłady. Najwięksi gracze w Galaktyce rzucili sobie rękawice i niestety - lecą one w kierunku układu słonecznego, tam, gdzie narodziła się nadzieja dla wszechświata, tam, gdzie po raz pierwszy raz od licznych obiegów narodziły się tak wyczekiwane przez wszystkich Święte Galaktyczne Bliźnięta...Senatorowie Synodu Drogi Mlecznej, reprezentanci najważniejszych ras, poddali się miniaturyzacji i czym prędzej teleportowali na Ziemię. Ukryci w najbardziej skomplikowanym technologicznie kocie na Ziemi, przemieszczając się po zamkniętej przestrzeni małego mieszkania, rozpoczęli obrady. Nagle dotarła do nich wieść. Spisek! Święte bliźnięta rozdzielono! Galaktyce grozi zagłada, jeśli któreś z nich zginie, jeśli na Ziemi uda się ustawić celownik, w jej kierunku z centrum galaktyki pomknie specjalnie przygotowana czarna dziura, która pochłonie całą planetę.

Co na pewno zdestabilizuje na jakiś czas sytuacje polityczną w Synodzie, a przecież nikomu nie jest to na rękę. Chyba...

Tytuł Gry: Kot Jarosława
Typ: larp + jeep form
Autorzy: Piotr "Kula" Milewski, Mikołaj "Vino" Winiarski
Świat Gry: Twilight Empire 10 kwietnia 2010
Strój: space opera
Mechanika: autorska / władcy losu
Czas gry: 3h
Ilość graczy: 16 (część LARPowa) + 3~5 (część  JeepForm)
Uwagi: gra niepoprawna politycznie, może urazić uczucia i takie tam


......Zapraszamy na LARP osadzony w rzeczywistości alternatywnej podlanej sosem z teorii spiskowych i okraszony najprzedniejszym serem wprost z Twilight Empire. Dla odważnych i niepoprawnych politycznie. UWAGA! Można zapobiec katastrofie lotniczej!

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj FAQ!

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na północy