Puckon 2011 - Akredytacja

Wpisał SDek / sobota, 12 lutego 2011 14:58

Na Puckon 2011 można się akredytować na miejscu lub w przedpłacie (z dodatkową możliwości zamówienia indywidualnej koszulki - z własnym nickiem):

 • akredytacja w przedpłacie do 17 kwietnia! - 59 złotych
 • akredytacja w przedpłacie do 13 maja - 69 złotych
 • akredytacja na miejscu - 70 złotych - koniecznie zgłoś się przez formularz zgłoszeniowy!
 • zniżka dla wszystkich którzy przywiozą ze sobą elektryczne ASG - 10 złotych (Uwaga! Używamy tylko biodegradowalnych kulek)

Po raz kolejny gościmy w Leśnym Schronisku Łowców Przygód (nie mylić z łowcami fok), dlatego sprawy noclegowe są dość zakręcone:

 • Schronisko posiada 38 łóżek i są on jak najbardziej do naszej dyspozycji. Przy przydziale łózek obowiązuje zasada "Kto pierwszy ten lepszy " - oczywiście kto pierwszy wpłaci akredytacje. Pamiętajcie jednak o własnych śpiworach!
 • W następnej kolejności mamy do dyspozycji miejsca na podłodze w salach oraz w sleeproomie, który w razie potrzeby zorganizujemy w świetlicy (wyłożymy ją w całości materacami). Komfort termiczny i dach nad głową gwarantowane.

Szczególną uwagę zwrócicie na możliwość wyboru koloru koszulek, a także nadrukowania na nich swojego nicku i nazwy klubu/stowarzyszenia z jakiego jesteście. Możecie wybrać np. jeden kolor koszulek dla całej swojej ekipy! Uwaga koszulki z własnym nickiem dostępne tylko w przedpłacie:

 • Do 15 marca tylko 20 złotych!
 • Do 4 maja - 25 złotych

Pamiętajcie, że macie dwa wzory koszulek do wyboru!

We wszystkich przypadkach należy zgłosić się wcześniej poprzez:

Formularz zgłoszeniowy

O akredytacji słów kilka czyli "Dlaczego tak drogo?"

Zawsze staramy się, żebyście musieli wybulać jak najmniej kasy. Tak jest i tym razem. Działamy niekomercyjnie, a akredytacja ma jedynie charakter zrzuty na zakwaterowanie i atrakcje. Na co możecie zatem liczyć:

 • Miejsce w klimatycznym Schronisku "Łowców Przygód" w Porzeczu - miejscowości, której nie wyszukuje Google Maps, na którą składa się rzeczone schronisko i 2 gospodarstwa.
 • Zapewnione na terenówkach elektryczne repliki ASG i całą masę innego sprzętu. Na cały konwent przypadnie około 30 sztuk. Przydział broni będzie zależał od roli, jaką dostaniecie w danej terenówce z mechaniką ASG, ale jako, że tego typu gier odbędzie się przynajmniej 3, na pewno się postrzelacie. Dodatkowych opłat za karabiny nie przewidujemy, ewentualne opłaty mogą dotyczyć amunicji, jeśli okaże się, że zużyliśmy przewidzianą ilość.
 • W schronisku ciepłe prysznice, ładne kibelki, odremontowana kuchnia, jadalnia, świetlica i być może bufet konwentowy.
 • Pojemna wiata - świetne miejsce na integrację, pieczenie sojowych kiełbasek, granie na gitarze/harfie czy prowadzenie LARPów.
 • W przypadku nieprzychylnych temperatur - załączenie ogrzewania

Na koniec chcemy dodać, że istnieje teoretyczna możliwość zamknięcia akredytacji, w przypadku gdy ilość akredytowanych osób przekroczy pewien krytyczny limit. Taka sytuacja jest mało możliwa, ale jeśli zaakredytuje się dodatkowy autokar seksownych fotomodelek/fotomodeli, to z miejscem nie będzie już tak różowo, jak zawsze.

W przypadku przedpłaty pieniądze prosimy przelewać na konto:

w tytule koniecznie wpisując Puckon i swoje imię, nazwisko oraz pseudonim. W przypadku wpłat większych grup prosimy o e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z załączonym potwierdzeniem przelewu oraz listą osób, których dotyczy (Wszystkie te osoby również muszą zgłosić się poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy).
Akredytacja będzie przeznaczona wyłącznie na organizację konwentu Puckon 2011, organizatorzy i osoby pomagające w organizacji również płacą akredytację i nie otrzymują żadnego wynagrodzenia.

Konwentowe koszulki Puckonu 2011

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na północy