Puckon 2010 - Akredytacja
Wpisał SDek   
sobota, 26 grudnia 2009 18:55

W tym roku idziemy za ogólnopolskim trendem i wprowadzamy jedną płaską stawkę dla wszystkich - 49 zł.

Jeden podobnie jak w zeszłym roku od kolejności zgłoszeń zależy gdzie będziecie spać.

Miejsc leżących (łóżek) jest 38, więc na pewno dla wszystkich nie wystarczy. W dalszej kolejności mamy miejsca na podłodze i ewentualnie namioty.


Akredytację należy wpłacać na konto do 4 maja 2010 (po tym terminie istnieje tylko możliwość wpłacenia akredytacji na miejscu, po najlepiej po wcześniejszym zgłoszeniu e-mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - ułatwi to nam organizację noclegów).


w tytule koniecznie wpisując Puckon i swój pseudonim lub imię i nazwisko. W przypadku wpłat większych grup prosimy o e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z listę uczestników.
Akredytacja będzie przeznaczona wyłącznie na organizację konwentu Puckon 2010, organizatorzy i osoby pomagające w organizacji również płacą pełną akredytację i nie otrzymują żadnego wynagrodzenia.