Puckon 2009 - Akredytacja
Wpisał SDek   
piątek, 27 marca 2009 14:43

W tym roku sprawy związane z akredytacją będą wyglądały troszkę inaczej niż na poprzednich edycjach Puckonu.

Jedna rzecz zostaje jednak niezmienna – jedna stała stawka dla wszystkich, czyli 34,99 + wiek uczestnika groszy.

*Wszelkie podobieństwo ceny do historii naszego Świata jest całkowicie przypadkowe. W razie próby odmowy podania wieku przez kobiety przyjmujemy, że mają lat 16 :wink: .

Piotr ma 18 lat i bardzo chciałby pojechać na Puckon, z jego obliczeń wynika że akredytacja będzie w jego przypadku wynosić 34,99 + 18 groszy czyli 35 złotych i 17 groszy. I to jest właśnie prawidłowa odpowiedź!

Z uwagi na to że w tym roku Puckon odbywa się w „specjalnym włochatym miejscu ze znakiem jakości V” i ilość miejsc jest w pewien sposób ograniczona zdecydowaliśmy się na przedpłatę.

Pozwoli nam ona przygotować dla wszystkich chętnych miejsca do spania (dla tych którzy zgłoszą się najszybciej, będą to nawet łóżka) oraz odpowiednio przygotować punkty programu dla odpowiedniej ilości osób – szczególnie grę główną.

Akredytację należy wpłacać na konto:


w tytule koniecznie wpisując Puckon i swój pseudonim lub imię i nazwisko. W przypadku wpłat większych grup prosimy o e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z listę uczestników.

Akredytacja będzie przeznaczona wyłącznie na organizację konwentu Puckon 2009, organizatorzy i osoby pomagające w organizacji również płacą pełną akredytację i nie otrzymują żadnego wynagrodzenia.