Puckon 2008 - Program

Wpisał Widłak / wtorek, 25 marca 2008 16:57

Drodzy towarzysze! Ludu konwent współtworzący! Rewolucja już się zbliża!


W ostatnich dniach pomimo świąt dzielni przywódcy nie spali. Gdy wy - ludzie pracy, zasłużenie odpoczywaliście, ojcowie konwentu opracowywali plan działania by Puckon był Puckonem. Na dzisiejszym i wczorajszym G3 (Wujek Sam Vino, Lao SDek i el Comendante) powstał nowoczesny plan trzydniowy. Ludu konwent współtworzący czytajcie cóż za REWOLUCJA następuje:

1) Program będzie płynny! Czyli rozpisane przez nas godziny programu są orientacyjne. Zawsze przy grach terenowych trzeba doliczyć poślizgi czasowe. Atrakcje z wielu względów będą pływały w godzinach i się przestawiały na potrzeby uczestników.

2) Jest jeden słuszny program! Czyli przygotujcie się na to, że w planie jest rozpisana tylko główna ścieżka atrakcji. Lecz nie jest tak prosto. Nasi towarzysze przyszykowali się na wsparcie programu. Mają przygotowane punkty, które będą odpalane na bieżąco w razie potrzeb. Atrakcje te nie są wpisane do programu. Szykuje się więc kilka niespodzianek.

3) Wszyscy równi! Czyli wszyscy tworzymy ten konwent na równych prawach. Wszyscy się bawimy, pomagamy, działamy. Pod tymi hasłami kryje się również - równa opłata za konwent dla wszystkich uczestników i organizatorów konwentu! Nie przyjmujemy kapitalistycznej postawy roszczeniowej – nie będzie „Płacę – wymagam”. Wszyscy zrzucamy się na wynajem szkoły, światła, helikoptery, czołgi itp. W jednym zdaniu: Każdy płaci akredytacje i każdy ponosi odpowiedzialność za konwent

A oto i proponowany plan Wielkiego Puckonu:

Piątek – Dzień stabilizacyjny

18:00 – otwarcie wielkiego Puckonu
18:30 – Konkurs Dźwiękonaśladowczy
18:30 – LARP naszego bohatera z Dubaju - Fenrana
20:30
– Instruktaż filmowy Obrony Cywilnej konwentowej (obecność jest obowiązkiem każdego obywatela)
21:00
– Duck and CTF
24:00 – „Jaki jest Twój Zombie plan?” - Noc instruktażu filmowego (maraton filmów o zombie + megaprelka)

Sobota – Dzień Rewolucji

10:00 – Radzieckie Robaki
12:00 – LARP „Siódemka” towarzyszy z oddziału Funreal (Irris, Dibbler, Konik, Kula)
12:00 – Dzień Jajka – mnogość ogromnych i potężnych konkursów z jajem na jajcarskiej mechanice by El Comendante, Che Owczawara i Gen A.G. Haddson.
16:00 – Strategia
19:00 – Mistrzostwa Wielkiego Puckonu we wbijaniu gwoździ – czyli megakonkurs w barze Country.
22:00 – „To tylko ćwiczenia!” - główna terenówka Puckonu. Jak na niej nie będziesz, to nie będziesz na Puckonie. Manewry Rosji radzieckiej ważące o losach świata. Po raz kolejny plaża w Osłoninie będzie kluczowa w przyszłym opanowaniu świata.

Niedziela – Dziwny Dzień

10:00 – LARP Arkona "Klasztor Benedyktynów" by Baldwin
12:00 – Turniej Prawa Dżungli
13:00 – Turniej Prelegentów
15:00 – Zakończenie Konwentu
15:10 – Pokon konwent – czyli wielkie sprzątanie po trzech dniach dobrej zabawy ;)

W Programie po raz kolejny nie znalazły się:

  • Gry i zabawy orków
  • Konkurs jedzenia
  • Dominacja
  • Emulator starych gier: Pacman, lemmingi, Warcraft
  • Counter Strike Puckon cztery zero
  • Twój punkt programu
  • i wiele innych


Jeżeli drogi ludu konwent współtworzący chcecie by jakiś punkt programu znalazł się koniecznie na głównej trasie atrakcji, to zgłoście to. Drapać, krzyczeć i piszczeć. Zobaczymy co da się zrobić.

Aktualizacje w najbliższych dniach będziemy przeprowadzać z częstotliwością ataku wielkich potworów na Nowy York. Również objaśnimy co poszczególne punkty programu znaczą, jak się na nie przygotować itd. Na razie to wszystko. Pozdrawiam serdecznie. Niech rewolucja trwa!

Wasz ukochany El Comendante

Widłak El Szops

Puckon - Zdecydowanie najlepszy konwent na polnocy.