Tron

Wpisał Vino / piątek, 05 listopada 2010 22:40

Tron - Terenowa Gra FabularnaZapraszamy na grę inspirowaną filmem "Tron".

"Tron" to program komputerowy. Najpotężniejszy program świata, który jest w stanie kontrolować wszystkie ważniejsze urządzenia elektroniczne na planecie. Tron nie działa jedynie w oparciu algorytmy. Tron jest samoświadomy, inteligentny i rozpoczął dążenie ku nieograniczonej władzy. Tron jest zagrożeniem. Zagrożeniem dla ludzkości.

Fizyczne zniszczenie kontrolowanych przez niego punktów nie wchodzi w grę - jest ich zbyt wiele i są zbyt powiązane z ludzkością. Jedyną szansą jest fizyczne wejście w elektroniczne obwody i stoczenie walki na śmierć i życie. Walki nie tylko z mocno osłabionym wcześniejszymi atakami systemem Tron, ale również z NIMI - innymi ludźmi, którzy tak jak wy postanowili zniszczyć kontrolę programu i samemu - oczywiście ku chwale ludzkości - przejąć władzę nad światem.

Do walki - zarówno ze sobą, jaki i z systemem - stają wysłannicy dwóch mocarstw: Ameryki i Eurazji. Która z potęg zwycięży śmiertelną bitwę w gąszczu nadprzewodników procesora i partycji dysku?

Od strony technicznej: Gra będzie terenówką, która odbędzie się w budynku szkoły w późnych godzinach wieczornych. Podział na 2 drużyny, przyznanie odpowiednich ról, zajęcie stanowisk - i jazda przez labirynt niezbadanych partycji. Wszystko zmierzające do ostatecznego finału.

Świat Gry: Klimatem z serii "Tron"
Konwencja: Futurystyczno - komputerowa
Autorzy: Widłak i Vino
Strój: Wygodny, niezbyt rzucający się w oczy
Mechanika: autorska
Ilość graczy: Jak najwięcej, docelowo cały konwent
Czas gry: 3h