McGyver: ja, Słowianin

Wpisał SDek / wtorek, 26 października 2010 20:53

Wydostać się z stąd.
Tylko ta jedna myśl lśniła w mojej głowie. Wszystkie inne pogasły.
Jesteśmy w pułapce i tylko my sami możemy coś zrobić, żeby się z niej wydostać. Nikt nam nie pomoże, a czas jest ograniczony.
Co prawda, mamy 3 kawałki sznurka, fragment szkła z kineskopu i kawałek sera sokół.
Czy to wystarczy?
Sokół... wolę co prawda ementaler. Jest ostrzejszy i ma przyjemniejszą konsystencję do ścierania na tarce. Wyśmienicie się topi na lasagne.
Królestwo za lasagne... Jak ja bym coś zjadł... Czy jeszcze kiedykolwiek dane będzie mi coś zjeść?...
..
&)%$$(&&!!!
...
?
... ???

/uderzenie światła/
...
Chwila! Sokół?
Sokół???
To może być to!
Kształt dziur tym gatunku sera jest zupełnie wyjątkowy! Zapomniałem! Jeśli wziąć włókna ze sznurka i....

Tytuł: McGyver: ja, Słowianin
Autorzy: Mikołaj "Vino" Winiarski, Stanisław "SDek" Dębicki, Marek "Owca" Ustarbowski
Strój: roboczy - wszelkiego rodzaju kombinezony i akcesoria ludu pracującego mile widziane; możecie wziąć ze sobą narzędzia, elektronarzędzia, gadźety high-tech, zapałki i barchanowe majtasy po babci - cokolwiek przyjdzie wam do głowy. Mile widziane ręczniki.
Mechanika: autorska
Czas gry: ok 3-4h
Ilość graczy: 15+

Mówi się, że Polacy, podobnie jak większość narodów słowiańskich, ze względów historycznych są urodzonymi beta testerami. Zabory,  hitlerowcy, okupacja, komuniści - wszyscy nasi nauczyciele, to im powinniśmy być wdzięczni. Jeżeli w systemie znajduje się dziura - Polak ją znajdzie. Jeśli można pójść na skróty - Polak pójdzie. Jeśli da się zakombinować - Polak to zrobi. Nawet nie po to żeby coś zyskać - tylko dlatego, że taka jest nasza natura. Jesteśmy kreatywni i ciekawscy.
Dla takich graczy jest ta terenówka. Wszyscy którzy kochali McGyvera w trakcie tej gry poczują się jak foka Krysia w mennicy. Mnóstwo zagadek logicznych, questów no i lekko horrorowa atmosfera. Wszystko powered by Vino, który jest uznanym autorem najbardziej porąbanych mechanik terenówkowych ever. Macie ochotę trochę się pomęczyć? Po to przyjeżdżacie? Ta gra na pewno jest dla was.