Puckon 2007 - Noclegi

Wpisał Kula / wtorek, 09 listopada 2010 00:17

Chociaż dużo czasu na zaleganie nie będzie i w sumie nie po to przyjeżdża się na konwent żeby się wyspać, no ale cóż. Są wśród was ludzie ceniący wygodę. Kto oczekuje więcej niż kawałka podłogi pod karimatę, może zatrzymać się w poniższych miejscach.

Pensjonat Duna

Jakże bliska wszystkim fantastom nazwa :) Duna (po kaszubsku wydma) oferuje pobyt w pokoju z TV (uwaga, mogą być zbuntowane) co kosztuje 55zł z osobę na dobę. Pokoje i pensjonat można obejrzeć w sieci, skontaktować się i zawczasu dokonać rezerwacji (koniec listopada to absolutny hit turystyczny na półwyspie). Duna jest blisko szkoły (i wcale nie dlatego że na Helu wszędzie jest blisko) i polecamy tą miejscówkę.

Captain Morgan

Chyba najbardziej klimatyczna helski tawerna na dole (aż się prosi o LARPa 7th Sea), przytulne i porządne pokoje u gór w rozsądnej cenie - pokój dwuoosobowy za 100zł, trójka za 130zł. Do szkoły trochę dalej - jakieś 300 metrów. Dacie radę, prawda?

Villa Helios

Komu mało militarnych klimatów, może zanocować niedaleko portu wojennego i wybrać się tam na poranny spacerek, przed śniadaniem mistrzów w niedzielę rano na przykład. Trochę drożej niż w Morganie, 140zł za dwójkę, 170zł za trójkę acz standard chyba trochę wyższy, mebelki są w jakże miłym dla oka odcieniu beżu. Wiemy jak to istotne, więc informujemy gdyby ktoś nei dojrzał na zdjęciach.

Admirał Nelson

Puckonowy plakiet Platinium, za 300 zł kompletnie wyposażony apartament. Talerze i sztućce, a być może nawet tarka do parmezanu i szatkownica do jajek. Nie wkładajcie własnych, weźcie te z lodówki, która też jest na wyposażeniu. Najdalej do szkoły - jakieś 600 metrów i najdalej od centrum miasta, bo pod lasem. Za to najbliżej do morza.