Puckon 2007 - Akredytacja

Wpisał SDek / piątek, 08 października 2010 23:03

Na Puckon 2007 można się akredytować na kilka sposobów:
- na miejscu - wtedy akredytacja wynosi 35 złotych za cały konwent (dla uczestników Puckonu 2010 lub Tygodniówki 2010 5 zł zniżki po okazaniu identyfikatora)
- na miejscu akredytacja jednodniowa (bez możliwości noclegu):
piątek - 15zł
sobota - 20 zł
niedziela - 15 zł
- do 16 listopada w przedpłacie na konto, w tym przypadku płacicie tylko magiczne 21 złotych i 37 groszy
- do 14 listopada w przedpłacie na konto wraz z koszulką lub koszulkami Puckonu, w tym przypadku akredytacja wynosi od 49 - 75 złotych.

Szczególną uwagę zwrócicie na możliwość wyboru koloru koszulek, a także nadrukowania na nich swojego nicku i nazwy klubu/stowarzyszenia z jakiego jesteście. Możecie wybrać np. jeden kolor koszulek dla całej swojej ekipy!

Tym razem mamy do dyspozycji sporą szkołę, więc z noclegami nie będzie problemu. Pamiętajcie jednak o śpiworach i karimatach. Jeśli interesowałby Was nocleg w "lepszych" warunkach, to miejsc noclegowych na Helu jest sporo i chętnie coś polecimy.

We wszystkich przypadkach należy zgłosić się wcześniej poprzez:

Formularz zgłoszeniowy

W przypadku przedpłaty pieniądze prosimy przelewać na konto:

w tytule koniecznie wpisując Puckon i swoje imię, nazwisko oraz pseudonim. W przypadku wpłat większych grup prosimy o e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z załączonym potwierdzeniem przelewu oraz listą osób, których dotyczy (Wszystkie te osoby również muszą zgłosić się poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy).
Akredytacja będzie przeznaczona wyłącznie na organizację konwentu Puckon 2007, organizatorzy i osoby pomagające w organizacji również płacą akredytację i nie otrzymują żadnego wynagrodzenia.

Koszulki Puckon 2007